تجریبات و نظرات دانشجویان

صحبت های آقای پیلان نژاد دانشجو دوره ACCA  در مقطع (F6)در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

آشنایی کامل با دوره ACCA و پاسخ به سئوالات دوستانی در مورد این دوره بین المللی ابهاماتی دارند این ویدئو را ببینند.

صحبت های آقای فتحی دانشجو دوره ACCA  در مقطع (F8)در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

صحبت های آقای معینی دانشجو دوره ACCA در مقطع (F9) در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

صحبت های آقای حسینی دانشجو دوره ACCA در مقطع (F4) در موسسه پکت که تجربیات خودشان را با شما به اشتراک می گذراند.

صحبت های خانم ایزدی دانشجو دوره ACCA  در مقطع (F7)در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

صحبت های خانم ایزدی دانشجو دوره ACCA  در مقطع (F4)در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

صحبت های خانم زاهدی فرد دانشجو دوره ACCA  در مقطع audit assurance در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

صحبت های خانم زاهدی فرد دانشجو دوره ACCA  در مقطع performance managment در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

بخش اول صحبت های خانم اکبری رابطه  دوره ACCA  در مقطع Financial Reporting در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

بخش دوم صحبت های خانم اکبری رابطه  دوره ACCA در مقطع Taxation در موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

گفتگو با خانم سمیرا نایبی و صحبت های ایشان در مورد دوره های بین المللی ACCA که اطلاعات مناسب در اختیار شما قرار می دهند.

صحبت های خانم سارا عظیمی دانشپذیر دوره ACCA  در مقطع Taxationدر موسسه پکت که از موفقیت های خودشون با شما صحبت می کنند.

توضیحات کامل در مورد دوره های DIPfir توسط دانپشذیر موفق این رشته جناب اقای سجاد گرجی ، حتما فایل را به طور کامل گوش کنید.

آزمون ACCA چیست؟

آزمون ACCA که مخفف عبارت Association of Chartered Certified Accounts به معنی انجمن حسابداران خبره رسمی در انگلستان می باشد در واقع این آزمون مختص افرادی است که قصد کسب مهارت در دنیای حسابداری و مالی را دارند.

آزمون ACCA در 181 کشور جهان برگزار می شود لذا شما می توانید آزمون مورد نظر خود را در کشور مقصد ثبت نام نمایید. آزمون دوره بین المللی ACCA  شامل 13 درس است که 3 درس آن در سطح  Applied knowledge  و 6 درس دیگر در سطح Applied skills   است.لازم به ذکر است که دانش پذیر در پایان سطح Applied knowledge  مدرک دیپلم بین المللی و پس از به پایان رساندن سطح Applied skills  مدرک لیسانس را از انجمن حسابدارن خبره انگلستان دریافت خواهد کرد.پس از سپری کردن دو سطح مذکور, در صورت تمایل می تواند در سطح تخصصی دوره بین المللی ACCA به نام Strategic Professional  که شامل دو زیر مجموعه به نام های Essential  و Options   است.

Applied Knowledge ✓

 Applied Knowledge 
شامل 3 درس می باشد که می توانید در اینجا نظرات و تجربیات دانشجویان را در مورد این دوره ها مشاهده کنید، لازم به ذکر است که دانش پذیر در پایان سطح Applied knowledge  مدرک دیپلم بین المللی

Applied Skills ✓

 Applied Skills  

شامل 6 درس می باشد که می توانید در اینجا نظرات و تجربیات دانشجویان را در مورد این دوره ها مشاهده کنید، پس از به پایان رساندن سطح Applied skills  مدرک لیسانس را از انجمن حسابدارن  کردخبره انگلستان دریافت خواهد 

Strategic Professional (Essentials) ✓

در اینجا نظرات و تجربیات دانشجویان را در مورد این دوره ها مشاهده کنید، پس از سپری کردن دو سطح مذکور, در صورت تمایل می تواند در سطح تخصصی دوره بین المللی ACCA به نام Strategic Professional  که شامل دو زیر مجموعه به نام های Essential و Options   است.

 

Strategic Professional (Options) ✓